Olympiakos – Bodø/Glimt: H + o/2,5 mål
H + o/2,5 mål
2.4
4/10
Glimt får kjørt seg
Bodø/Glimt sto nok en gang for en kjempeprestasjon i Europa da de vant første kamp hele 3-0 hjemme mot Olympiakos. Nå juger resultatet voldsomt. Olympiakos 1.99 i xG. 18 målsjanser mot Glimt sine 9 (dog 6-5 on target). Har selvsagt mye å gjøre med kampbildet, men det er noe som sier meg at Olympiakos langt fra har gitt opp.
Heksegryta i Hellas blir en helt annen affære for Glimt. Ikke har de fordelen av kunstgresset sitt heller. Jeg tenker MANGE MÅL her. Olympiakos må sprengåpne og sette alle kluter til. De har ikke noe å tape. De MÅ angripe og et før før 15-20 min kan virkelig åpne denne kampen.
Jeg synes over 2,5 mål ligner et knallspill her!!!!
Glimt kan få mer enn nok med å forsvare seg, men samtidig er de svært kontringssterke. Det kan bli en del fine overganger for det norske laget.
Jeg tror helt klart på hjemmeseier og over 2,5 mål, men samtidig håper jeg selvsagt Glimt rir unna stormen og avanserer til kvartfinale. Noe som i så fall vil være en mektig prestasjon!!!
10% cashback hver uke!
God og oversiktlig nettside
Premier League Jackpot hver måned
Attraktive bonuskampanjer
Stort utvalg av spesialspill
Norsk nettside
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkel registrering
Offisiell AC Milan-sponsor
Stort utvalg av spesialspill
Rask support
Norsk nettside
Norsk nettside
Attraktive bonuskampanjer
Enkel registrering
God på norsk fotball
Vinn opp til 300 000 kr i den ukentlige prognosen
500 kr. Gratisspill hver måned
2 mål foran tidlig utbetaling
Stort utvalg av odds
Attraktive bonuskampanjer
Attraktive bonuskampanjer
10 000 kr for 10 riktige tips hver dag
Spillerkonkurranse med premier verdt 60 000 kr
Norsk bookmaker
God på norsk fotball
Unik oddsplattform
Attraktive bonuskampanjer
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkelt å navigere på siden