- Sport:Fotball
- Land:Frankrike
- Liga:Ligue 1
- Kamp / utøvere:lyon vs dijon
- Tilleggsinfo:-1,5
- Tips/ utfall:H
- Spillestopp:28.08.2020 21:00
- Odds:1.75
- Innsats:4
- Selskap:PinnacleSports
lyon spiller sin første kamp i ligue 1 i ny sesong og tar imot dijon som skal igang med sin kamp 2. jeg spiller hjemmeseier med minst 2 mål
lyon siste 6 kamper viser 3-0-3, og tapene er mot PSG i cupen, juventus og bayern m i CL, så trenger ikke se helt mørkt på dette. de slo også i denne perioden man city 3-1
dijon siste 6 viser 1-2-3 og inkluderer tap hjemme sist i serien mot angers, som vel ikke viser at de er helt på topp nå ihvertfall.
innbyrdes viser 5-2-2 favør lyon, og de har faktisk ikke slått dijon hjemme på 3 kamper, mens siste 6 innbyrdes viser 3-2-1 favør lyon, og de siste 3 kamper her, 2 borte og 1 hjemme er vunnet med minst 2 mål
lite å bygge på her, men synes at denne skal hjemmelaget ordne greit av et par faktorer. de skal være bedre enn dijon alle dager i uken, lyon har virket gode i sine 3 CL kamper nå nettopp, og selv om de tapte 3-0 for bayern, så var det litt utur at de ikke skapte enda mer trøbbel for tyskerne, og de hadde fortjent i det minste å score. siste årsak er som nevnt over at dijon tapte 1-0 hjemme mot angers, og det er ikke et stort resultat.
lyon har fått matchet seg skikkelig nå i CL, og den erfaringen der tror jeg kommer godt med for å få en fin start på kanskje en solid sesong for dem.

/fit-in/300x200/1689679675/pronto-bet-logo.png)
10% cashback hver uke!
God og oversiktlig nettside
Premier League Jackpot hver måned
Attraktive bonuskampanjer
Stort utvalg av spesialspill
Norsk nettside
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkel registrering
Offisiell AC Milan-sponsor
Stort utvalg av spesialspill
Rask support
Norsk nettside
Norsk nettside
Attraktive bonuskampanjer
Enkel registrering
God på norsk fotball
Vinn opp til 300 000 kr i den ukentlige prognosen
500 kr. Gratisspill hver måned
2 mål foran tidlig utbetaling
Stort utvalg av odds
Attraktive bonuskampanjer
Attraktive bonuskampanjer
10 000 kr for 10 riktige tips hver dag
Spillerkonkurranse med premier verdt 60 000 kr
Norsk bookmaker
God på norsk fotball
Unik oddsplattform
Attraktive bonuskampanjer
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkelt å navigere på siden